Вјеровали или не – Хан Пијесак на Twitter-у има 63000 пратилаца

Ко је повјеровао у наслов, у праву је, али и они који нису у праву су.

hptwiter19032017

На редизајнираном веб сајту општине Хан Пијесак (блиједи copy-paste портала Соколац-срце Романије и WordPress Newspaper WP теме) примјетили смо један врло занимљив детаљ.

Наиме, судећи по подацима доступним на почетној страници веб сајта, општину Хан Пијесак на друштвеној мрежи Twittet прати 62966 особа, док на YouTube каналу има 13213 претплатника.

Сјајни подаци за један општински портал, имајући у виду да Хан Пијесак према попису становништва из 2013.године има 3844 становника.

Ипак, то нису тачни подаци јер се кликом на једну од наведених друштвених мрежа отварају странице сервиса „Envato“.

Како год, све похвале за Хан Пијесак који се после много година сјетио освјежити званичну веб страницу и информације из ове општине учинио лакше доступним.

1 коментар

Постави одговор