Фамос се оклизнуо кући, Илићка однијела бодове

0
157

Фудбалери Илићке савладали су Фамос из Војковића у гостима са 1:0 у мечу 21. кола Друге лиге Републике Српске група “Исток”.

Јунаци побједе Илићке су стријелац поготка Александар Трујић, али и феноменални Милан Јовић на голу.

Већ у другој минути Мирко Мишковић је добио црвени картон. Немања Пушара је кренуо сам на голмана Јовића, али га је Мишковић срушио на ивици казненог простора и дилеме за Данка Бутулију није било. Показао му је директан црвени картон, па је Илићка комплетну утакмицу морала да игра са десеторицом.

Знало се тада да ће она морати да се окрене свом голу, и да чува резултат, а да ће Фамос свим силама кренути напријед. Тако је и било. Илићка се бранила, Фамос нападао и промашивао сјајне шансе, односно Милан Јовић их бранио, а најбоља је била у 59. минуту када је Ђорђе Ћеха промашио пенал.

И онда шок за “Мотористе”. Била је то дуга лопта, капитен Ћеха се по клизавом терену оклизнуо, Александар Трујић је стигао до ње, и успио да пребаци Душана Ремића за 0:1 и испоставиће се велику побједу Брчака.