Градишка: Повријеђена три лица

0
85

Три лица повријеђена су у одвојеним саобраћајним незгодама на подручју општине Градишка, рекао је Срни начелник градишке Полицијске управе Милош Бркић.

Бркић је навео да је јуче у 00.55 часова у мјесту Ламинци са коловоза слетио аутомобил „волво“ којим је управљао младић из Градишке чији су иницијали В.С.М. /20/ који је повријеђен, као и његов сапутник двадесеттрогодишњак из Градишке са иницијалима Д.М.

Повријеђенима је медицинска помоћ указана у градишкој Општој болници након чега су превезени у Универзитетски клинички центар Републике Српске у Бањалуци.

Друга саобраћајна незгода догодила се јуче око 14.00 часова у Улици Светозара Марковића у којој је повријеђен бициклиста са иницијалима Ј.Г. /79/ из Градишке.

Повријеђеном је помоћ указана у Општој болници у Градишци.

У незгоди је учествовао и комби „фијат дукато“ којим је управљао мушкарац из Фоче чији су иницијали Р.П. /28/.

Извршен је увиђај у обје саобраћајне незгоде, а о свему је упознат дежурни тужилац Окружног тужилаштва Бањалука.

Постави одговор