Због снијега велики број кварова на далеководима

0
132

Све радне јединице „Електродистрибуције Пале“ у протеклих 12 часова евидентирале су велики број кварова на средњенапонским далеководима.

На подручју општине Соколац у квару су далеководи „Каљина“ и „Ново Село“, а без напајања је дио далековода „Унис“ и комплетни Жљебови.

У квару је далековод „Соколац“ који напаја Мјесну заједницу Мокро и подручја општине Источни Стари Град.

На подручју општине Источно Ново Сарајево у квару су далеководи „Тилава“ и „Иванић“, а без напона је подручје Мјесне заједнице Војковићи у општини Источна Илиџа.

На подручју општине Трново у квару је далековод „Кијево“, а у Фочи је без напона комплетно подручје Мјесне заједнице Миљевина и далековод „Слатина“.

На подручју општине Рогатица тренутно су без напона далеководи „Матино брдо“ и „Козићи“ и комплетно подручје Мјесне заједнице Борике“.

У Диспечерском центру кажу да су екипе на терену, гдје отклањају кварове.

Постави одговор