На улицама Сокоца данас се могло видјети да је задњи дан школе.

Група соколачких матураната, у пратњи возила службеника Полицијске станице Соколац, провозала се улицама града и на тај начин рекла “збогом” школским клупама. Са истакнутим заставама на прозорима аутомобила матуранти су уз пјесму поздравили суграђане.

Овакав начин опроштаја матураната од средњошколских клупа, постао је традиција у Сокоцу. Ми им желимо лијеп провод и веселе тренутке за памћење.

4 КОМЕНТАРА

1. Nije mi jasno samo kako je moguće da ova glupost nailazi na odobravanje bilo koga.
    I to, pogotovo roditelja i policije koja ih još pritom prati dok vise sa automobila u pokretu. Samo nek je naopako, pa kako god!!

2. Neka ih sreća dalje prati,samo nisu svjesni da nemaju nikakav razlog za slavlje,jedino me je uvjek strah da ko ne nastrada.

3. Sreća pa niko nije ispao kroz ove prozore, inače bi onda bili svi krivi, osim ove „nazovi“ policije i roditelja, koji su zajedno ovo dopustili. Ja kad sam bio maturant, policajac me sašamarao i napisao mi mandatnu kaznu od 10KM, jer sam svirao konstantno!