“Збогом” школским клупама

4
4591

На улицама Сокоца данас се могло видјети да је задњи дан школе.

Група соколачких матураната, у пратњи возила службеника Полицијске станице Соколац, провозала се улицама града и на тај начин рекла “збогом” школским клупама. Са истакнутим заставама на прозорима аутомобила матуранти су уз пјесму поздравили суграђане.

Овакав начин опроштаја матураната од средњошколских клупа, постао је традиција у Сокоцу. Ми им желимо лијеп провод и веселе тренутке за памћење.

4 Коментара

1. Nije mi jasno samo kako je moguće da ova glupost nailazi na odobravanje bilo koga.
    I to, pogotovo roditelja i policije koja ih još pritom prati dok vise sa automobila u pokretu. Samo nek je naopako, pa kako god!!

16

5
  2. Sreća pa niko nije ispao kroz ove prozore, inače bi onda bili svi krivi, osim ove „nazovi“ policije i roditelja, koji su zajedno ovo dopustili. Ja kad sam bio maturant, policajac me sašamarao i napisao mi mandatnu kaznu od 10KM, jer sam svirao konstantno!

3

0