Акција „Петрићевац“: Ухапшено 28 дилера

0

У акцији коју Управа МУП-а Републике Српске за организовани и тешки криминалитет реализује у сарадњи са Полицијском управом Бањалука до сада су извршени претреси на 31 локацији и ухапшено 28 лица која се доводе у везу са кривичним дјелом недозвољена производња и промет опојних дрога, рекла је Срни портпарол МУП-а Српске Мирна Миљановић.

“Претреси у оквиру акције кодног назива `Петрићевац` извршени су на 29 локација на подручју града Бањалука, једној локацији на подручју Мркоњић Града и једној локацији на подручју Козарске Дубице”, навела је Миљановићева.

Она је рекла да се акција на сузбијању злоупотребе опојних дрога реализује под надзором Окружног јавног тужилаштва Бањалука, те додала да ће више информација бити познато током дана.

Постави одговор