Осумњичена за изнуду 250.000 КМ од свештеника била кандидат ДНС-а за локални парламент

2

Двадесетдвогодишња Сашка Ковачевић која је ухапшена због сумње да је учествовала у изнуди од католичког свештеника у Модричи остваривши противзакониту добит од 250.000 КМ чланица је Демократског народног савеза и бивша кандидаткиња на прошлогодишњим локалним изборима.

Подсјећамо, Модричу и БиХ потреса скандал након што су три особе ухапшене и притворене због сумње да су снимцима секс уцјењивале католичког свештеника из Модриче, од којег су успјеле извући велике своте новца у замјену за необјављивање експлицитних снимака.

Поред Ковачевић, слободе су лишени Александар Васиљевић и Мило Јоксимовић.

Ковачевић је на изборима 2016. године била кандидаткиња ДНС-а за одборкињу у Скупштини општине. Поред чињенице да је Ковачевић једно од најпознатијих лица ДНС-а у Модричи, спортској јавности у БиХ, првенствено у РС, позната је и као првакиња у каратеу, на државном, локалном и европском нивоу.

2 Коментара

Постави одговор