Сарајевски репер ухапшен с 5 килограма дроге

0

Окружни суд у Источном Сарајеву синоћ је одредио једномесечни притвор 28-годишњем Сарајлији А. Н.

Како јавља Ослобођење, ради се о сарајевском реперу Аднану Никшићу, познатијем под именом Сајфер који је у четвртак ухапшен на подручју Општине Источна Илиџа због сумње да је поседовао пет килограма марихуане.

Ова особа је ухапшена након прикупљених оперативних сазнања око 10.30 на паркинг простору у Улици академика Петра Мандића.

Портпарол Полицијске управе Источно Сарајево Весна Стокановић, изјавила је Срни да је хапшење обављено у сарадњи с Управом за организирани и тешки криминалитет МУП Републике Српске.

– По наредби Окружног суда Источно Сарајево извршен је претрес аутомобила БМW X5 које користи ова особа и у гепеку возила пронађено је пет ПВЦ пакета са садржајем суве зељасте материје која својим изгледом асоцира на опојну дрогу скунк укупне бруто тежине око пет килограма – рекла је Стокановићева.

Постави одговор