ОЧАЈНА СУПРУГА ОЛИВЕРА ИВАНОВИЋА: Зна се ко је то урадио, неће им тек тако проћи!

0

Милена Поповић Ивановић, супруга Оливера Ивановића, који је јутрос убијен у Косовској Митровици, рекла је за Курир да јој је позлило у болници након што је чула ставичну вест.

„Јесте ми позлило. Како да ми не позли после свега што смо Оливер и ја проживели и кроз шта смо прошли. Мало сам се опоравила, али како да будем добро. Важно је да су нам деца добро и сада су код моје мајке. Зна се ко је то урадио, али они који су то урадили морају да знају и да се то неће тек тако завршити“, рекла је Милена, која је са лидером Грађанске иницијатеве СДП прошла сву тортуру његовог страдања након што су га ухапсили 2014. ухапсили под лажним оптужбама за ратни злочин.

Три године је провео у затвор, где је трпео разне физичке и психичке тортуре.

Подсетимо, непознати нападачи упуцали су Оливера Ивановића јутрос у Косовској Митровици, а он је убрзо подлегао повредама.

На Ивановића су наводно пуцали док је улазио у просторије своје странке. Према незваничним информацијама, Ивановић је након напада хитно транспортован у КБЦ Косовска Митровица , али без знакова живота.