Говедарица: Бијељина примјер развијеног града

Лидер Српске демократске странке Вукота Говедарица присуствувао је Светој архијереској литургији и у литији улицама Бијељине за крсну славу Светог Пантелејмона.

Говедарица је честитао грађанима Бијељине, градоначелнику и градској управи крсну славу – Светог Пантелејмона.

Он је у честитки истакао да је Бијељина примјер успјешне локалне заједнице у Српској.

– Бијељина је примјер развијеног града, успјешних привредника, надарених интелектуалаца, младих људи који су будућност наше Републике Српске – поручио је Говедарица.

Он је напоменуо да се Бијељина налази у плодоносној равници и да је позната као пољопривредни крај, те најавио да ће “након 7. октобра и побједе на изборима” нова Влада посветити максималну пажњу пољопривредним произвођачима.

– Желим свим грађанима Бијељине и Семберије да заједно учинимо нашу Републику Српску угодним и пожељним мјестом за живот свих генерација – каже Говедарица.