Гласинац славио у Сребреници

Фудбалери Гласинца у оквиру 14.кола Друге лиге РС – група „Исток“ побједили су данас у Сребреници екипу Губера резултатом 3:1 (1:1).

Побједу сокочанима донијели су Живковић, Лиздек и Бунијевац головима у 23., 61. и 83.минуту, док је једини поготак за домаћи састав постигао Смајловић у 26.минуту.

Треба додати и то, да је голман Гласинца Милош Пајевић у 89.минуту сусрета одбранио пенал Смајловићу.

Гласинац ће у последњем колу јесењег дијела првенства наредне недеље дочекати Пролетер из Дворова, док ће у сриједу 14.новембра у оквиру 1/4 финала Купа РС угостити премијерлигаша, екипу Радника из Бијељине.

ФК „Губер“ Сребреница – ОФК „Гласинац 2011″ Соколац
1:3 (1:1)

Стријелци: 0:1 Никола Живковић (23.минут), 1:1 Армин Смајловић (26.минут), 1:2 Марко Лиздек (61.минут), Владан Бунијевац (83.минут)

Коло: XIV
Стадион: Видиковац
Гледалаца: 40

Судије: Митровић Бојан (Бијељина), Лукић Далибор (Бијељина), Макарић Бојан (Бијељина)
Делегат: Мишић Марко (Власеница)

Жути картони: Максимовић, Цибралић, Мерџић, Авдић (ФК „Губер“),  Лиздек, Живковић (ОФК „Гласинац 2011“)

ФК „ГУБЕР“ СРЕБРЕНИЦА: Петровић, Јањић, Јашаревић, Ћирковић, Максимовић ЖК, Цибралић ЖК, Смајловић ГОЛ, Илић, Јевтић (од 62.мин. Муламустафић), Мустафић (од 46.мин. Мерџић ЖК), Авдић ЖК

Тренер: Адмир Дивовић

ОФК „ГЛАСИНАЦ 2011“ СОКОЛАЦ: Ми.Пајевић, Пр.Пајевић, Нинковић, Ма.Пејановић, Бунијевац ГОЛ, Јовановић, Лиздек ЖК ГОЛ, Беатовић, Крешталица, Живковић ЖК ГОЛ (од 92.мин. Крунић), Благојевић

Тренер: Милан Реновица