ПРВА ЛИГА РС Слога славила са играчем мање

Слога је успјела да савлада Слободу из Мркоњић Града са 2:1, иако је преко 50 минута играла са фудбалером мање након што је у 40.минуту искључен Давор Арнаутовић.

Екипа из Горњег Црњелова је повела голом Михајловића већ у четвртом минуту. Затим је Љутић успио да изједначи у 16. али је веома брзо готово у наредном нападу Давор Арнаутовић опет донио предност Слоги. Поменути играч је био и искључен у 40.минуту, али је домаћи тим сачувао три бода.

Сјајно друго полувријеме одиграно је на бањалучком “Предрађу”, гдје је Жељезничар савладао Текстилац са 4:1 а сви голови су постигнути у других 45.минута.

Рудар Приједор наставља са добрим партијама. У Градишци су голом Мујагића у 13.минуту дошли до три бода.

Резултати 14. коло:

Жељезничар – Текстилац 4:1(0:0)

Козара – Рудар П. 0:1(0:1)

Дрина – Славија 3:0 (1:0)

Сутјеска – Модрича 0:0

Слога – Слобода 2:1(2:1)

Субота, 16 часова

Борац – Подриње (Карић)

Пласман: Борац 35 (меч мање), Слога 34, Рудар 22, Жељезничар 18, Подриње 17(меч мање), Козара 17, Славија 16, Слобода 16, Модрича 15, Текстилац 14, Сутјеска 14, Дрина 10.

Парови 15. кола: Слога – Жељезничар Спорт тим, Славија – Сутјеска, Рудар Приједор – Борац, Слобода – Дрина, Модрича Алфа – Козара, Подриње – Текстилац.