Град Источно Сарајево: Сутра о Нацрту ребаланса буџета

0

Скупштина града Источно Сарајево разматраће сутра Нацрт ребаланса буџета за ову годину у износу од 9.868.024 КМ, што је за 193.524 КМ или два одсто више у односу на план.

Укупни буџетски расходи и издаци планирани Нацртом ребаланса буџета града Источно Сарајево износе 9.868.024 КМ, саопштено је из Градске управе.

Основни разлози за ребаланс буџета су планирање расподјеле средстава оствареног суфицита, усклађивање планираних прихода, реалокација средстава и планирање обавеза за које средства нису била обезбијеђења у буџету.

Одборници ће на сутрашњој сједници разматрати и извјештај о реализацији активности у вези са Европским зимским олимпијским фестивалом за младе /ЕЈОФ/ 2019. године.

На дневном реду је и доношење одлуке о условима и начину продаје грађевинског земљишта у својини града Источно Сарајево.

Почетак сједнице заказан је за 10.00 часова.