Усред Истанбула заиграно СРПСКО КОЛО, а повео га је Жељко Обрадовић (ВИДЕО)

0

Кошаркаши Фенербахчеа славили су рођење сина Јана Веселог, па се тако усред Истанбула повело српско коло, а на челу је био прослављени српски тренер Жељко Обрадовић.

Познато је да у Фенеру играју Никола Калинић и Марко Гудурић, као и љубимац “гробара” Жофри Ловерњ, те да је Весели ожењен српкињом Наталијом Миладиновић, па због тога и не чуди што су сви заиграли колце.

Коло је повео Жељко Обрадовић, који је чувен по томе што гради одличан однос са својим играчима, готово очински.

У прилог томе говори и моменат у новембру уочи меча са Олимпијакосом, када Обрадовић није дозволио Веселом да путује у Пиреј, јер је Чех баш тада добио дијете. Српски тренер му је тада рекао да је то љепши и много важнији тренутак у животу од саме утакмице.

Постави одговор