Кошаркаши Леотара поново савладали Соколац и пласирали се у полуфинале Купа Српске

0

Требињци су као и прије десет дана добили госте са Сокоца готово идентичним резултатом јер је тада било 100:82.

Већ у првој четвртини побједник је био ријешен јер су домаћини добили ову четвртину са 40:9. Домаћи су добро одиграли овај период, а гостима није полазило ништа од руке.

У другој четвртини гости су боље одиграли и овај период завршили са четири коша разлике у своју користр, тако да се на одмор отишло са резултатом 60:33.

Трећа четвртина завршена је неријешено 25:25, а у посљедњих десет минута гости су постигли 25, а домаћини 10 кошева тако да је крајњи резултат био 100:81.

У редовима домаћина пет домаћих играча имало је двоцифрени кош учинак и то Шакотић 26, Милошевић 17, Нинковић 16, Раићевић и Дамјановић по 11 кошева, а код гостију најефикаснији је био Окиљевић са 18.

КК „Леотар“: Марић, Раичевић 11, Дамјановић 11, Прстојевић, Брњашић 3, Батинић 3, Попара 5, Милошевић 17, Фимић 3, Милидраговић 5, Нинковић 16, Шакотић 17.
Тренер: Д. Шегрт.

КК „Соколац“: Печеница 17, Бабовић, Радовић 2, Павловић 8, Ђерић 23, Марковић 15, Неђић, Окиљевић 18.
Тренер: Бојан Копривица