Сервисне информације – Соколац | 6.децембар 2018.

Припремила: Јелена Станишић

МЕТЕРОЛОШКА СТАНИЦА „МАЈДАНИ“ – СОКОЛАЦ

Температура у 7 часова -11°C
Најнижа температура у току ноћи -11°C
Температура на 5 цм изнад тла -11°C
Влажност ваздуха 90%
Вјетар југо-западни, 1м/с
Ваздушни притисак 919 мбар
Излазак сунца 07:03
Залазак сунца 16:08

БИОМЕТЕРОЛОШКА ПРОГНОЗА ВРЕМЕНА

Биометеоролошка прогноза је повољна. Обзиром да ће након ведрије ноћи јутро бити прохладно, израженије у унутрашњости, препоручљиво је посветити пажњу примјереном облацењу. Могуће су слабије реакције на вријеме, понајвише због дужег задржавања наоблацности током пријеподнева у централним и сјевероисточним дјеловима, на западу због повећане наоблацности у другом дијелу дана.

ВАТРОГАСНA ЈЕДИНИЦA

Соколац – без интервенција.

ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА А.Д. ПАЛЕ

Соколац – Снабдјевање електричном енергијом данас це бити уредно.

Источни Стари Град – За данас су планирани радови на дијелу 10 кВ вода Сумбуловац,у времену од 10,00 до 12,15 часова.

Општина Пале – За данас су планирани радови на дијелу 10 кВ вода Сумбуловац,у времену од 10,00 до 10,15 и од 12,00 до 12,15 часова, без електричне енергије ће остати потрошачи који се напајају са трафо подручја: Мокро 1, Мокро2(Точак), Инова, Сатекс, Брезовице 1 и 2, АСА-Цомпаниy(Брикетара), Рогоушићи, Сумбуловац, Лаушевац, Горња Љубогошта, Раковац и Подраковац.

ЈКП ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА „ВРЕЛО БИОШТИЦА“ СОКОЛАЦ

Уредна испорука воде.

АД “ Романијапутеви” Подроманија Соколац

Од дежурног на зимском пункту “Романијапутева” јутрос смо сазнали дас у сви путни правци које одржава ово предузеће проходни, посути сољу и абразивним материјалом.

АУТОБУСКА СТАНИЦА „АУТОХЕРЦ“ СОКОЛАЦ

Концентрација путника на нашој аутобуској станици је задовољавајућа. Аутобуски саобраћај одвија се без проблема.

ХИТНА ПОМОЋ

У станици Хитне помоћи Соколац прегледано је 10 пацијената.

Ј.З.У. СРБИЈА – 42 пријема
КЦ ФОЧА – 25 прегледа, 4 кућне посјете