Федерална полиција открила убице Милоша Остојића?

0

Сарајевска полиција Федералног МУП-а ухапсила је вечерас Адмира Хоџића званог Атко, у акцији у сарајевском насељу Шип, јер се сумњичи да је учествовао у прикривању убица 30-годишњег Милоша Остојића из Источног Сарајева.

Како преносе сарајевски медији, Хоџић се терети да је директним извршиоцима ликвидације Остојића пружио уточиште након убиства те да су се код њега скривали.

Полиција кантона Сарајево претресла је стан осумњиченог и из њега су изузети одређени докази убиства у Источном Сарајеву.

Као директни извршиоци убиства, према сарајевским медијима, помињу се Дамњан Митровић (40), држављанин Србије, и Драган Милосављевић (41), држављанин Босне и Херцеговине, који су недавно побјегли из затвора у Копру у Словенији.

Сарајевски специјалци прате њихове трагове, наводно су лоцирани, те се очекује њихово хапшење.

Постави одговор