Данас се навршило двадесет пет година од погибије Зорана Цвијетића, првог министра унутрашњих послова САО Романија и начелника Сарајевско – романијског центра служби безбједности –(Полицијске управе Источно Сарајево).

На градском гробљу у Сокоцу, гдје је Зоран сахрањен породица, пријатељи те службеници Полицијске станице Соколац прислужили су свијеће и положили вијенце.

Према ријечима командира полиције Радована Шаренаца, Зоран Цвијетић је стуб стварања Републике Српске и такви људи не смију бити заборављени.

Са почетком у 12,00 часова саборци и делегације МУП-а Републике Српске, Града Источно Сарајево, општина и борачких организација Сокоца, Источног Новог Сарајева, Источне Илиџе, Пала, Источног Старог Града, Трнова, Рогатице и Удружења ветерана служби безбједности Републике Српске ће положити цвијеће на спомен обиљежје мјеста погибије у Лукавици – код Електротехничког факултета.

Рођена 27. априла 1988. године у Сокоцу. Након основне школе и гимнaзије, на Факултету политичких наука у Бањалуци, завршила студије новинарства 2011. године. Магистар новинарства од 2015. године. Запослена у Инфо центру од 2012.године.