Фото: Бојана Арбиња

Јуче је почела акција уређења града у оквиру годишње активности „Април – мјесец чистоће“, коју сваке године организује Комунална полиција општине Соколац. Акцији су се одазвали чланови спортских клубова и поједини грађани општине Соколац који су уредили зелене површине око Спортске дворане, школе и стадиона.

Фото: Бојана Арбиња

Начелник Комуналне полиције општине Соколац Бојан Маринковић изразио је захвалност свима који су се придружили акцији.

Фото: Бојана Арбиња

– Захваљујем се свима који су дошли да подрже акцију уређивања зелених површина. Април је мјесец чистоће, па се надам да ће се и остали становници наше општине потрудити да уреде своја дворишта и зелене површине, како би наша животна средина изгледала љепше и чистије, казао је Маринковић.

Фото: Бојана Арбиња

Он је још једном упутио апел грађанима да се уздрже од неконтролисаног паљења суве траве и отпада, те позвао суграђане да, уколико уоче овакве појаве, исте пријаве Ватрогасној јединици Соколац, Полицијској станици или Комуналној полицији.