Сједница Главног одбора Српске демократске странке /СДС/ биће одржана данас у Источном Сарајеву.

Сједница ће бити одржана у просторијама Скупштине Града Источно Сарајево са почетком у 12.00 часова, најављено је из СДС-а.

Прије почетка сједнице предвиђено је снимање кадрова, а изјаве за медије су предвиђене по окончању сједнице.

Предсједник СДС-а Вукота Говедарица изјавио је раније да ће на сједници Главног одбора СДС-а у Источном Сарајеву бити ријечи о унутарстраначким изборима.

Предсједник Главног одбора СДС-а Милан Миличевић потврдио је раније да ће бити један од кандидата за предсједника ове странке.

• КЉУЧНЕ РИЈЕЧИ
  • СДС
Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.