ХИДРОМЕТЕОРОЛОШКА СТАНИЦА СОКОЛАЦ

Ј.З.У. БОЛНИЦА СРБИЈА: рођен један дјечак
КЦ ФОЧА: није било порода

БИОМЕТЕРОЛОШКА ПРОГНОЗА

Уз стабилније вријеме и нешто повољније биометеоролошке прилике хронични болесници и метеоропати требали би осјетити олакшање. Дуже задржавање наоблачности и слабије падавине у цијелој земљи, узроковаће повремено јачање тегоба код осјетљивих особа. Обзиром да ће свуда бити прохладно, нарочито у јутарњим часовима, пожељно је посветити пажњу адекватном облачењу.

ВАТРОГАСНЕ ЈЕДИНИЦЕ

Соколац: Ватрогасна јединица без интервенција.

Источно Ново Сарајево: У ул“Стефана Немање“ запаљена ел.инсталација у стамбеној згради (угашено).

Фоча: Запаљен контејнер за смеће (угашено).

ЈКП ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА „ВРЕЛО БИОШТИЦА“ СОКОЛАЦ

Испорука воде на подручју наше општине данас ће бити уредна.

АУТОБУСКА СТАНИЦА „АУТОХЕРЦ“ СОКОЛАЦ

Аутобуски саобраћај и овог дана одвија се без проблема.

АУТО МОТО САВЕЗ РС

Саобраћај се јутрос на већини путева у РС одвија редовно,по претежно мокрим и клизавим коловозима. На дионицама које пролазе кроз усјеке и поред камених косина учестали су одрони камења и земље на коловоз. На свим путевима гдје се изводе радови саобраћај је регулисан додатном сигнализацијом и њено поштовање је обавезно. Због извођења радова на МХЕ Крупац на ријеци Жељезници доћи ће до измјене режима саобраћаја на магистралном путу М-18 на дионци Крупац-Богатићи (граница РС) на територији општина Трново и Источна Илиџа. Због санације одрона,на магистралном путу М-18 Сарајево –Фоча ,на локалитету Сијерачке стијене, саобраћај се још увијек одвија успорено. На ГП у БиХ јутрос нема дужих задржавања.

Јелена Станишић
Рођена 13.октобра 1976.године у Горажду. Дипломирани менаџер Јавне управе. Oд 2008.године радила у радио-станици „Радио Соколац“ и данас, у ЈП „Инфо Центар“ Соколац.