У Републици Српској и Федерацији БиХ данас се очекује облачно вријеме уз ријетке сунчане интервале, а послије подне су углавном на сјеверу и истоку могући киша и пљускови.

Највиша дневна температура од 18 до 25 степени Целзијусових, а у планинама 15 и више степени, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Дуваће слаб до умјерен источни и југоисточни вјетар.

На Бјелашници је у 8.00 часова измјерено шест степени, на Чемерну осам, у Калиновику, Гацку и Невесињу 10, на Сокоцу, у Шипову и на Иван Седлу 11, на Хан Пијеску, у Фочи, Вишеграду, Рудом, Бугојну, Јајцу и Ливну 12, у Мркоњић Граду, Сребреници, Билећи и Рибнику 13, а у Сарајеву, Новом Граду, Тузли, Крупи на Уни, Санском Мосту и Грудама 14 степени.

У Бањалуци, Бијељини, Добоју, Приједору, на Мраковици и у Српцу јутрос је измјерено 15 степени, у Градишци, Брчком, Требињу, Мостару и Бихаћу 16, у Градачцу 18 и у Неуму 19 степени Целзијусових.

Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.