У Републици Српској и Федерацији БиХ /ФБиХ/ данас ће у већини крајева бити облачно са кишом и пљусковима, а на крајњем сјевероистоку промјенљиво облачно и сунчано.

Вјетар ће бити слаб и умјерен, јужних смјерова, при пљусковима појачан, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Највиша температура ваздуха од 16 до 22 степена Целзијусова, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха у 7.00 часова: Чемерно и Хан Пијесак десет, Соколац, Зеница, Ливно и Бугојно 11, Сарајево, Мркоњић Град, Рудо и Бихаћ 13, Нови Град и Рибник 14, Бањалука, Билећа, Приједор, Тузла и Мостар 15, Бијељина 16, те Добој и Требиње 17 степени Целзијусових.

Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.