Фото: Синиша Пашалић/РАС Србија

Службеници Полицијске станице Кнежево предали су данас седамдесетогодишњег мушкарца чији су иницијали С.Л. у бањалучко Окружно јавно тужилаштво због сумње да је упућивао пријетње узнемиравајућег садржаја које су код оштећених изазвале осјећај субјективе угрожености за живот и тијело.

Он је предату Тужилаштву уз извјештај о почињеном кривичном дјелу угрожавања сигурности, саопштено је из Полицијске управе Бањалука.

Након запримљене пријаве, а на основу предузетих мјера и радњи, утврђено је да је осумњичени у претходном периоду упућивао ове пријетње, наведено је у саопштењу.

ИзворСРНА
Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.