У организацији Установе за културу „Перо Косорић“ Соколац у сриједу 26. јуна са почетком у 19 часова, биће уприличено Видовданско пјесничко вече.

Поред пјесника са подручја општине Соколац, који учествују у програму: Недељко Жугић, Милан Боровчанин – Ромсок, Радислав Ћивша, Момир Јоловић, Свјетлана Ђурђић, Ђорђе Ковачевић, Миленко Јевђевић гост вечери је књижевница и колекционарка Јасмина Јанковић из Београда. Током вечери посјетиоци ће имати прилику да погледају њену изложбу старих разгледница из периода Првог свјетског рата 1914 – 1918. година.

Млади фрулаш Младен Ћеранић, пратиће извођење наших гостију на фрулашком инструметну. Водитељ Горан Живковић.

Позивамо све заинтересоване да у просторијама Високе школе за услужни бизнис, присуствују овом догађају.

Улаз слободан.