У претресу стана у Хиландарској улици у Иточном Сарајеву пронађено је 40 килограма дроге у вриједности око 200.000 КМ.

Акцију су синоћ извели припадници Полицијске управе Источно Сарајево.

Начелник ПУ Источно Сарајево Бранимир Шеховац рекао је да је полиција ухапсила лице из Кантона Сарајево чији су иницијали Е.С.

Шеховац је истакао да је претресом стана и помоћних објеката које је ово лице користило у Хиландарској улици у Источном Сарајеву пронађена велика количина дроге, између осталог 16 килограма марихуане, 14 мобилних телефона и већи број новчаница.

Ухапшени Е.С. данас ће бити предат у надлежност Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву.

ИзворРТРС
Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.