У Републици Српској и Федерацији БиХ /ФБиХ/ данас ће бити сунчано и топло, са умјереном облачношћу.

Вјетар ће бити слаб до умјерен, сјеверног смјера, на планинама појачан, а у Херцеговини умјерена бура, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Највиша температура ваздуха биће од 27 до до 33, на југу и до 35 степени Целзијусових, саопштено је из хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха у 8.00 часова: Чемерно 16, Хан Пијесак 17, Рибник, Мркоњић Град и Сарајево 18, Зворник и Фоча 19, Бихаћ, Тузла, Нови Град Вишеград и Соколац 20, Бањалука, Невесиње и

Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.