У Републици Српској и Федерацији БиХ /ФБиХ/ данас ће бити сунчано и веома топло вријеме, уз умјерену облачност и највишу дневну температуру до 32, понегдје у сјеверним и јужним крајевима и до 35 степени Целзијусових.

Из Републичког хидрометеоролошког завода упозоравају да ће наредних дана, поготово за викенд и почетак следеће седмице бити веома топло, са највишом дневном температуром до 38 степени Целзијусових.

Дуваће слаб до умјерен вјетар јужног и југозападног смјера, а на сјеверу источног и сјевероисточног, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Јутро је претежно ведро уз умјерену облачност.

Температура у 7.00 часова: Соколац и Гацко 14, Чемерно, Бугојно и Рудо 15, Билећа, Ливно и Сарајево 16, Хан Пијесак и Зеница 17, Мркоњић Град 18, Нови Град и Приједор 19, Бијељина, Тузла и Мостар 20, те Бањалука и Требиње 21 степен Целзијусов.

Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.