Најмлађа милијардерка на свијету према Форбсовој листи Кајли Џенер за прославу 22. рођендана изнајмити јахту “Tranquility”, дугу 300 метара, а чије изнајмљивање на недјељном нивоу кошта више од 127 милиона динара.

Јахта може да “прими” 26 гостију, којима су на располагању 10 кабина, сауна, козметички салон, теретена, биоскоп, ђакузи, базен, хелидром, а за све остало ту је посада од 28 људи.

Кајли ће са својом екипом, породицом и пријатељима, а прије свега с партнером Тревисом Скотом и кћерком Сторми, крстарити Средоземљем.

Ријалити звијезда као и остали чланови клана Кардашијан – Џенер на гламурозан начин обиљежавају рођендане, троше милионе и не жале. А и што би, када их зараде за дан и поштено се за тај новац “намуче”, пише Блиц Жена.

Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.