Да ли сте саосећајни? Волите ли да се дружите и да помажете људима? Једноставно је, шта сте прво приметили на слици – виљушку или флаше?

Ако је ваш одговор: ВИЉУШКА

Имате нежно срце, дарежљиви сте и људи увек могу да се ослоне на вас. Постављате се као чувар-заштитник, вредан сте радник и пријатељи о вама имају прилично високо мишљење.

Доносите радост људима и својом заразном енергијом чините да буду срећни. Ако бисте се поистоветили са цветом, били бисте сунцокрет. Свако ко вас упозна прихвати вас и заволи баш онакве какви јесте.

Правични сте, енергични, весели и веома оптимистични. То су особине које вас најбоље описују.

Ако је ваш одговор: ФЛАШЕ.

Одговорни сте и умете добро да се бринете о другима. Веома сте пажљиви и темељно размислите пре него што било шта изговорите.

Истовремено сте и изузетно забавна особа, па људи уживају када су у вашој близини. Ви сте вредан радник, имате око за детаље, пажљиво планирате ствари и желите 100% успешну реализацију.

Дајете најбоље од себе, али то исто очекујете за узврат. Имате способност да се фокусирате на најважније ствари у животу.

Изворwww.crnobelo.rs
Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.