ХИДРОМЕТЕОРОЛОШКА СТАНИЦА СОКОЛАЦ

Ваздушни притисак: 902,4 мбар
Падавине: 0,2 л/м²

БИОМЕТЕРОЛОШКА ПРОГНОЗА

Слично као у протеклом периоду, уз лошије биометеоролошке прилике, тегобе код осјетљивих особа повремено ће бити јаче изражене. Температуре ваздуха, мада надпросјечне, неће осцилирати у великом распону, што ће, уз краткотрајне сунчане интервале, ипак повољно дјеловати на општу слику. При томе су могуће метеоропатске реакције попут главобоље, лошијег расположења, реуматских болова, несанице.

СТАНИЦЕ ХИТНЕ ПОМОЋИ

СОКОЛАЦ: 8 прегледа
Ј.З.У. СРБИЈА: 28 пријема
КЦ ФОЧA: 31 преглед, 4 кућне посјете

ПОРОДИЛИШТА – РОЂЕНО НОВОРОЂЕНЧАДИ

Ј.З.У. БОЛНИЦА СРБИЈА: рођени један дјечак и једна дјевојчица
КЦ ФОЧА: рођен један дјечак

ВАТРОГАСНЕ ЈЕДИНИЦЕ

Соколац: У протекла 24 часа није било интервенција.

Пале: Техничка интервенција у ул. Алексе Шантића на спашавању двије женске особе из лифта. Рогатица,техничка интервенција у мјесту Вран до на вађењу повријеђене особе из аутомобила након незгоде и сапирање коловоза.

ЈКП ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА „ВРЕЛО БИОШТИЦА“ СОКОЛАЦ

Водоснабдијевање потрошача уредно је на свим водо-системима на подручју општине Соколац.

ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА А.Д. ПАЛЕ – РЈ СОКОЛАЦ

Соколац: Данас ће бити уредно напајање електричном енергијом на подручју општине Соколац.

Вишеград: Планирани радови.дана 07.11,. на дијелу 10 кВ далеководу Жупа у времену 10,00-15,00.Без напајања остају 4 трафо станице и то Дубово,Гостиња,Влаховићи и Омерагићи.

АУТОБУСКА СТАНИЦА „АУТОХЕРЦ“ СОКОЛАЦ

Аутобуски саобраћај и овог дана одвија се без проблема.

Јелена Станишић
Рођена 13.октобра 1976.године у Горажду. Дипломирани менаџер Јавне управе. Oд 2008.године радила у радио-станици „Радио Соколац“ и данас, у ЈП „Инфо Центар“ Соколац.