House of Borgezie креирала је ултра луксузни каиш направљен од злата и платине, а декорисан дијамантима.

За њега је потребно издвојити 77.500 долара.

Јединствени Флеур-де-Лyс дизајн који краси овај модел, према тврдњама његовог творца, Кристофера Шелиса, вриједи сваке паре јер се може сматрати насљеђем које ће се попут драгоцјеног блага преносити са генерације на генерацију.

Морате признати да би чак и они најбогатији на свијету жељели да наслиједе каиш креиран од 18-каратног злата, декорисан са 60 префињених дијаманта.

Унисекс каиш тежак је 300 грама и има дебљину од 30 мм, а намијењен је као дио формалног гардеробера, док се притом може наручити у било којој димензији.

Дизајнер сматра да је његова креација заиста специјална, те да дијаманти имају савршену јасноћу, и да због свега тога никако није прецијењен.

У случају да жудите за оваквим модним комадом, али немате довољно новца, знајте да ће ова екстравагантна модна кућа ускоро представити и сребрну верзију, са цијеном од 1.000 долара.

ИзворLuxlife.rs
Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.