Глумац Ненад Јездић који је јавности познат и као један од највећих заговорника против ријалити програма у Србији, није сигуран где је граница до које су учесници спремни да иду.

Ево шта је све рекао о ријалитију и његовим учесницима:

„То је један социолошки експеримент. Да виде колико неко далеко може да иде и колико ниско да падне.

Ти људи нису за јавно приказивање на телевизији него за установе типа Лаза Лазаревић.

Не брину ме толико они који то праве колико они који то гледају. Они су проблем највећи.

Разумем да приглупа маса мора да има забаву, али боље да раде у пољу него то да гледају.

Нисам сигуран докле ће то ићи али сам сигуран да ћемо ускоро гледати јавне абортусе.“

ИзворВидовдан
Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.