У Босни јутрос по котлинама и уз ријечне токове има магле и ниске облачности, а у остатку земље преовладава ведро.

Температуре ваздуха у 07.00 сати: Соколац -12 степени, Дрвар -9, Бања Лука, Бугојно, Сански Мост -7, Зеница -6, Бихаћ, Приједор, Тузла -5, Бјелашница, Иван-седло, Сарајево, Сребреница -4, Ливно, Широки Бријег -3, Бијељина, Добој, Градачац -2, Груде, Столац 0, Зворник 1, Требиње 2, Мостар 3 и Неум 6 степени.

Данас ће у Босни по котлинама и уз ријечне токове преовладавати магла и ниска облачност, а у осталим подручјима претежно ведро. Вјетар у Босни слаб до умјерен источни и сјевероисточни, а у Херцеговини слаба до умјерена бура. Дневна температура од 2 до 8, на југу од 10 до 14 степени.

У Сарајеву ће бити сунчано. Дневна температура око 4 степена.

Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.