У Републици Српској и Федерацији БиХ данас ће бити прохладно вријеме са слабим мразом и маглом, а током дана сунчано са температуром од шест до 12 степени Целзијусових.

У предјелима у којима се магла буде задржала, температура ће бити испод прогнозиране, око један степен, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Ујутро и прије подне преовладаваће ведро и прохладно вријеме са слабим мразом. Магле или ниске облачности биће у градовима, те у ријечним долинама, по котлинама и висоравнима. Магла ће се мјестимично задржати и током дана.

У осталим предјелима и на планинама биће сунчано уз малу облачност.

Дуваће слаб сјеверни и сјевероисточни вјетар, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.