back to top
5. децембар 2025.

12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује! 

Пипер: Врачарски елитисти, напустите политику

- Оглас -

Урош Пипер, бивши медијски координатор Новог ДСС, поручио је, како каже, „капућино бригади“, да никада неће добити изборе.

– Наслов са Шолаковог медија: „Врачар historical не заборавља history “: Протестна шетња вечерас улицама Врачара!

Е, то је оно што лажна елита не капира – Врачар historical и „Капућино бригада“ ће добити изборе никада!

Докле год ти је тешко да останеш 45 минута у одбору у Малом Зворнику (М.Јовановић), да седнеш са човеком у Љигу да ти исприча свој проблем (Д.Ђилас), и да чујеш о старим родитељима домаћина у Великом Градишту (З.Понош) – вас тројица врачарских елитиста – ћете као коалиција увек имати максимално 7,9%. Сви заједно!

Напустите политику, не иде вам, не интересује вас обичан човек, ви сте лажна, пуна себе, а у ствари никаква елита ове земље!

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
4 ° C
4 °
4 °
96 %
1.7kmh
100 %
Пет
4 °
Суб
5 °
Нед
4 °
Пон
8 °
Уто
10 °