Loading Догађаји

« All Догађаји

• Овај догађај је прошао.

Скуп подршке братском народу Црне Горе

5. јануара од 12:00 до 15:00

Удружење грађана „Свети Василије Острошки“ Соколац, уз подршку Црквене општине Соколац и општине Соколац, организује скуп подршке вјерном народу Црне Горе.

Окупљање је предвиђено за недјељу, 5. јануар, у 12 часова, у порти Храма Светог пророка Илије у Сокоцу, а потом ће услиједити мирна протесна шетња до Градског трга испред општине, гдје ће се одржати пригодан културно-умјетнички програм.

Организатори позивају све грађане Сокоца и околних мјеста да се прикључе скупу подршке братском народу у Црној Гори у њиховој борби за очување основних људских и вјерских права.

Учесници се моле да на скуп не доносе страначка обиљежја, провокативне транспаренте и сличне садржаје.

Желимо да скуп прође у најбољем реду и да на тај начин пошаљемо поруку браћи у Црној Гори, да је народ Романије уз њих у овим тешким тренуцима.

Детаљи

Датум: