Поштовани посјетиоци портала Соколац – срце Романије, обавјештавамо вас да је од данас доступна прва званична верзија андроид апликације Општине Соколац.

На овај начин постигли смо корак више у пласирању садржаја који свакодневно припремамо и објављујемо. Овим смо постали и прва локална заједница у Републици Српској која посједује андроид апликацију.

Основни циљ апликације Општине Соколац јесте што бржа дистрибуција информација које припрема наша редакција али и приближавање потребама и захтјевима наших читалаца.

Апликацију можете преузети на Google play store ili Play продавници, тако што ћете у опцију за претрагу укуцати  – Општина Соколац. Кликом на понуђену опцију започеће преузимање и инсталирање наше андроид апликације.

Сигурни смо да ћемо и на овај начин постати дио ваше свакодневице.

Очекујемо вашу подршку и оцјене.

Ваш портал Соколац – срце Романије