Драги суграђани,

овом приликом желим јавно да се извиним новоизабраном предсједнику Скупштине општине Соколац, г-дину Сретку Марјановићу због објаве на мом личном фејсбук профилу, 21.јануара ове године.

Коме је објава била упућена, задржаћу за себе и своје најближе пријатеље, и то сматрам својим грађанским правом, као што сваки појединац има право да каже шта мисли, а то је данас у свијету мултимедије бар лако.

Како неко не би помислио да ово чиним ради појединих квази саопштења неких одбора политичких странака, напомињем да сам г-дину Марјановићу извињење упутио и лично у току јучашњег дана.

Иако је сама објава била активна свега пола сата, након што сам увидјео да није достојна позиције коју обављам, иста је повучена и обрисана. Ипак, неки локални политичари су то искористили покушавајући мој лични пост представити као званичан став руководства општине, што ни у ком случају није.

Као што сам писао раније, о осталим наводима појединих одбора политичких странака коначну ријеч даће Суд.

Главни и одговорни уредник
Драган Реновица