back to top
3. фебруар 2026.

12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује! 

Треба да их буде СРАМОТА: Еди Рама се огласио због ПАЉЕЊА српске заставе у Тирани

- Оглас -

Албански премијер Еди Рама реаговао је вечерас на срамне сцене које су се одиграле у Тирани и спаљивање српске заставе од стране екстремиста које је окупио бивши премијер Саљи Бериша.

Рама је рекао да су и у Београду биле окачене албанске заставе током његове посете, и подсетио да су, иако је једна запаљена, починиоци моментално ухапшени.

– Срамоту нека осећају они који су ово радили, а не ја и моја влада, који имамо подршку Албанаца да радимо, развијамо се, и трпимо блаћење “старих лопата” албанске политике – истакао је Рама.

Албански екстремисти су вечерас палили и цепали српске заставе у Тирани, док је бивши премијер Саљи Бериша са говорнице нападао иницијативу “Отворени Балкан” и Србију.

Организатори демонстрација су Саит Долапи, бивши организациони секретар тамошње Демократске странке и Агрон Куличај и Сали Лушај, људи од највећег поверења некадашњег председника и премијера Салија Берише.

Саговорници Новости тврде да је Бериша лично контактирао са Рамушем Харадинајем како би на овом протесту обезбедио присуство најмање 100 особа са Косова.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
0.2 ° C
0.2 °
0.2 °
92 %
2.9kmh
98 %
Уто
6 °
Сре
9 °
Чет
4 °
Пет
4 °
Суб
7 °