back to top
5. децембар 2025.

12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује! 

Вишковић обећао изградњу нове куће за седмочлану породицу Ћеранић

- Оглас -

Премијер Републике Српске Радован Вишковић посјетио је данас седмочлану породицу Ћеранић у селу Селишта у соколачкој Мјесној заједници Соколовићи која живи у трошној кући и обећао им изградњу нове породичне куће.

Вишковић је новинарима рекао да ће Влада изградити нову кућу за ову породицу уз помоћ соколачког Шумског газдинства „Романија“, које ће помоћи у дијелу извођења радова на том објекту.

„Почећемо са радовима чим временски услови дозволе и надам се да ћемо у наредних два до три мјесеца овој породици саградити нови дом, услован за живот петоро дјеце и њихових родитеља“, додао је Вишковић.

Блаженка Јањушевић Ћеранић, мајка петоро дјеце, захвалила је Вишковићу за обећану помоћ, додајући да је премијер и прошле године новчано помогао њену породицу када је било потребно, за лијечење њеног мужа Косте.

Она је нагласила да њено петоро дјеце живи у веома тешким условима, у кући грађеној 1926. године, без купатила, неусловној за живот, али да су добри ђаци.

Ћеранићева је рекла да они нису у могућности да себи изграде нову кућу, али да су спремни да раде на свом имању и да издржавају породицу.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
2.8 ° C
2.8 °
2.8 °
96 %
1.3kmh
100 %
Пет
5 °
Суб
5 °
Нед
4 °
Пон
8 °
Уто
10 °