back to top
5. децембар 2025.

12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује! 

Све спремно за ски-сезону, госте чекају нови садржаји

- Оглас -

Пред почетак нове зимске сезоне на Јахорини све активности теку према плану с циљем унапређења квалитета услуга за све посјетиоце олимпијске љепотице, а међу којима је ново клизалиште на дијелу општине Трново, изјавио је шеф Туристичког инфо-центра Трново Владан Голијанин.

Голијанин је навео да Туристички инфо-центар Трново представља кључну тачку комуникације са посјетиоцима, односно да пружа информације о смјештају, стазама, временским условима, догађајима, превозу, гастро-понуди, излетима и свим осталим садржајима.

– Наш примарни фокус је да гостима пружимо провјерене информације, сигурност и подршку током цијеле зимске сезоне – истакао је Голијанин.

Истакао је да на трновском дијелу Јахорине раде на новом клизалишту, које ће бити намијењено како најмлађима, тако и породицама и рекреативцима, те ће представљати важан дио зимске понуде.

Голијанин је рекао да је планирано да клизалиште буде отворено током цијелог зимског периода, уз пратеће садржаје попут изнајмљивања клизаљки, музичког програма и угодног амбијента који ће додатно обогатити боравак посјетилаца, нарочито оних који не скијају, али желе уживати у зимским активностима.

Он је навео да постоји координација са хотелима, Олимпијским ски-центром „Јахорина“, угоститељима и другим партнерима да би био обезбијеђен јединствен и усклађен туристички доживљај.

Према његовим ријечима, циљ Туристичке организације Трново јесте професионалност, доступност и потпуна посвећеност потребама туриста, те је указао да су у завршној фази отварања нових канцеларија Туристичког инфо-центра на трновском дијелу Јахорине.

– Нови простор омогућиће бољу организацију, ефикасније информисање гостију и јачу присутност на терену – рекао је Голијанин.

Јахорина ће у сусрет почетку сезоне угостити традиционални „Ски-опенинг“ од 11. до 14. децембра. Током та четири дана посјетиоцима ће бити доступно 50 одсто попуста на све ски-карте купљене у том периоду, што је одлична прилика за све љубитеље скијања да на најбољи начин започну сезону.

– Позивам све грађане, туристе и заљубљенике у планину да посјете Јахорину, уживају у њеним садржајима и искористе погодности које нудимо. Туристички инфо-центар Трново, у сарадњи са Туристичком организацијом града Источно Сарајево, биће у потпуности спреман да пружи подршку током цијеле сезоне – рекао је Голијанин.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
2.8 ° C
2.8 °
2.8 °
96 %
1.3kmh
100 %
Пет
5 °
Суб
5 °
Нед
4 °
Пон
8 °
Уто
10 °