Сјећање на премијерлигашке дане: Гласинац-Жељезничар 0:1 (ВИДЕО)

- Спонзорисано -

Прву заједничку лигу клубови у Босни и Херцеговини су играли 2002 године. Шампион је био требињски Леотар, а портал Спорт ДЦ вам доноси видео извјештај са меча Гласинац – Жељезничар. Тим из Сарајева се дан раније вратио из Њукасла, а онда отишао на Соколац.

Обезбјеђење је било велико, а утакмица је протекла изузетно фер и коректно. То су изјавили и тренери Гласинца и Жеље.

Утакмица је завршена тријумфом гостију. Након меча био је уприличен заједнички ручак за руководства два тима.

ИЗВОРСпорт ДЦ
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

Sokolac
few clouds
16.9 ° C
16.9 °
16.9 °
92%
0.8m/s
22%
Уто
17 °
Сре
23 °
Чет
25 °
Пет
29 °
Суб
30 °