Из штампе је изашао нови број. Соколачких новина, издање за мјесец децембар 2021. године, у којима доносимо мноштво информација. ИЗДВАЈАМО:

АКТУЕЛНОСТИ

-ОДРЖАНЕ ОСМА И ДЕВЕТА РЕДОВНА СЈЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ СОКОЛАЦ – Нацрт буџета за 2022. без подршке

– 6. редовна сједница Скупштине Града Источно Сарајево

– ПРОЈЕКАТ ЦЕБ 2 У ЗАВРШНИЦИ РЕАЛИЗАЦИЈЕ

– Стиже реплика Гласиначких колица

ДРУШТВО

– Дому здравља дониран мобилни ултразвучни апарат

– Удружење „Романија“ не заборавља коријене

– Донација „Микрофина“ Основној школи „Соколац“

– Низом активности обиљежене Никољданске свечаности

ИНТЕРВЈУ

-У рубрици ИНТЕРВЈУ за Соколачке новине говори Страхиња Башевић, в. д. директора ШГ „Романија“

РАЗГОВОР С ПОВОДОМ

Јелена Аничић, професор соло пјевања и умјетнички руководилац Камерног састава из Пала

ЛИЦА РОМАНИЈЕ

-Даниел Ковачевић, филмски и позоришни глумац

ОСТАЛЕ РУБРИКЕ

Прочитајте још и рубрике: СПОРТ, ЗДРАВЉЕ И МИ, РЕЛИГИЈСКЕ ТЕМЕ…

У децембарском издању доносимо најљепше новогодишње и божићне честиткЕ!

Соколачке новине број 266. можете купити по цијени од 2 КМ у свим продајним објектима штампе у граду.

Рођена 28. августа 1989. године у Зеници. Основну школу и гимназију завршила у Сокоцу. Дипломирала је Новинарство 2013. године на Филозофском факултету Универзитета у Источном Сарајеву. У ЈП "Инфо центар" Соколац запослена од 2015. године. Тренутно обавља функцију главног и одговорног уредника.