Кадети Гласинца ПРВАЦИ Омладинске квалитетне лиге ФСРС – југ

- Оглас -

Кадети Гласинца 2011 из Сокоца постали су прваци Омладинске квалитетне лиге ФСРС – група ,,југ”.

У неизвјесној завршници првенства дјечаци Гласинца заузели су прво мјесто уз три бода предности на другопласирану Славију. Уз 10 побједа, два ремија и исто толико пораза, уз импресивну гол-разлику 49:10, Сокочани су тако иза себе оставили вршњаке из Славије, Дрине ХЕ, Фамоса из Војковића…

Честитке изабраницима тренера Огњена Крешталице на сјајном резултату у тешкој сезони која је, због епидемије корона-вируса, обиловала бројним прекидима и одгађањима утакмица.

Нажалост, због пропозиција ФСРС-а, наши кадети неће имати прилику да се боре за првака Републике Српске, јер се завршница првенства у овој категорији не организује већ дужи низ година.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
25.6 ° C
25.6 °
25.6 °
50%
3.3m/s
100%
Пон
26 °
Уто
23 °
Сре
26 °
Чет
25 °
Пет
28 °