Дјевојчицу усмртила врућина у возилу код Бањалуке

Аутор: Драган Сладојевић

- Оглас -

Врућина односно екстремно прегријавање је узрок смрти дјевојчице, чије је тијело пронађено у возилу у мјесту Доња Пискавица, заселак Драгичевић, потврдили су за „Независне новине“ извори блиски истрази.

Наши саговорници истичу да је четворогодишња дјевојчица, према првим информацијама, била сатима у аутомобилу, које је било паркирано на сунцу.

„У таквим околностима температура у возилу је доста виша у односу на вањску температуру“, истичу саговоници „Независних“.

У Окружном јавном тужилаштву Бањалука речено је да је тијело дјетета, рођеног у Њемачкој, пронађено јуче око 16.30 часова.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
25.9 ° C
25.9 °
25.9 °
42%
2.1m/s
4%
Пон
26 °
Уто
23 °
Сре
26 °
Чет
25 °
Пет
28 °