Послије 11 година Славија међу елитом

- Оглас -

Кошаркашки клуб Славија из Источног Сарајева позвана је на жријеб за првенство Босне и Херцеговине у кошарци.

У клуб из Источног Сарајева стигао је позив из Кошаршког савеза БиХ да присуствује жријебу за првенство БиХ у суботу, што практично и значи да је Славија нови члан елитног ранга бх. кошарке.

Дуго се чекала сједница Управног одбора да потврди оно што од љетос чекају у Славији, а у јеку те неизвјесности стигао је овај позив.

Планирано је да првенство почне 22/23 октобра, а поред Славије у лиги ће играти Игокеа, Широки, Слобода, Спарс, Борац, Леотар, Младост МГ; Промо ДВ, Посушје, Будућност Пролаб Бијељина, Зрињски и Босна Ројал.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
14.1 ° C
14.1 °
14.1 °
84%
0.4m/s
2%
Чет
25 °
Пет
29 °
Суб
29 °
Нед
31 °
Пон
29 °