У Сарајеву избушене гуме на два аута српских регистрација

- Оглас -

​У сарајевској општини Центар, протекле ноћи за сада непознати починиоци избушили су гуме на паркираним аутомобилима са регистрарским ознакама Србије.

На аутомобилима, који највјероватније припадају туристима који су у Сарајево дошли на новогодишње празнике, пробушене су све четири гуме.

Из Оперативног центра МУП-а Кантона Сарајево рекли су за сарајевске медије да нико није поднио пријаву у вези са овим инцидентом.

ИЗВОРРТРС
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
75%
0.8m/s
0%
Пет
19 °
Суб
29 °
Нед
31 °
Пон
31 °
Уто
32 °