У недјељу обилне падавине

- Оглас -

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити облачно вријеме са падавинама, а за поједине крајеве издат је наранџасти метеоаларм због обилних падавина.

Обилне падавине најављене су за јужна, западна и југоисточна подручја.

У Херцеговини се очекује локално и до 70 литара кише по метру квадратном, а у осталим подручјима до 50 литара по метру квадратном, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

На југу је могућа и појава грмљавине, као и повремено јаки удари јужног и југоисточног вјетра.

Током дана се наставља захлађење и снијег ће захватити већину предјела уз раст сњежног покривача, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

До вечери, висина сњежног покривача износиће од пет центиметара на истоку до 25 на западу, у вишим пределима од 25 центиметара на истоку до преко 50 центиметар на западу.

Јутарња температура ваздуха биће од минус два до два, на истоку, југоистоку и југозаопаду од четири до 10, у Херцеговини до 14 степени, а највиша дневна од минус два до три, на југу до 16 степени Целзијусових.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
17.1 ° C
17.1 °
17.1 °
82%
1.2m/s
0%
Суб
18 °
Нед
28 °
Пон
27 °
Уто
23 °
Сре
25 °