Висока делегација Руске федерације од сутра у дводневној посјети општини Соколац

- Оглас -

Начелник општине Соколац Милован Бјелица примиће, у сриједу 13.септембра високу политичку делегацију из Русије коју предводе проф. др Сергеј Бабурин, предсједник Међународне словенске академије наука, образовања, умјетности и културе и бивши потпредсједник Државне думе, а коју сачињавају још и Андреј Сњегов и Сергеј Добрињин.

Господин Бабурин је пријатељ Републике Српске и српског народа, што је показао у тешким ратним временима, а данас то потврђује његовањем и потврђивањем културних веза и сарадње.

Владимир Путин и проф. др Сергеј Бабурин

Отуда и жеља да посјети Српско војничко спомен гробље „Нови Зејтинлик“ и манастир Соколицу, те да ТВ екипа из Русије представи руској публици истину о рату на подручју Сарајевско-романијске регије.

Долазак високе делегације Руске федерације у Соколац очекује се сутра у касним поподневним часовима.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
snow
1.4 ° C
1.4 °
1.4 °
92 %
1.2kmh
100 %
Чет
6 °
Пет
9 °
Суб
12 °
Нед
15 °
Пон
20 °